ODKAZY

ASOCIACE ČESKÝCH AROMATERAPEUTŮ


Asociace českých aromaterapeutů byla založena v roce 1996. Prostřednictvím svých organizací sdružuje odborníky i příznivce aromaterapie a poskytuje kvalitní a všestranné vzdělání v aromaterapii široké veřejnosti i profesionálním zájemcům.


INSTITUT AROMATERAPIE


Studium Institutu aromaterapie je komplexní vzdělávací program pro celostní péči o tělo a duši člověka. Jeho základem je aromaterapie a využívání éterických olejů v různých oborech.

STUDIO HARMONIE OLOMOUC

Markéta Vrtalová


Zdravotní cvičení pánevního dna, metamorfní technika, kraniosakrální terapie, křišťálová terapie.

 

STUDIO B&B NATUR

Ludmila Bertlíková


Našim cílem je poskytnout svým klientům komplexní služby v oblasti Naturopatie, zdravého životního stylu, kosmetiky a péče o pleť. Prioritou našich služeb je individuální, odborný a pečlivý přístup ke každému z Vás.

ČAROKVÍTÍ

Alena Naďová


Jsem zahradnice a žiji v souladu s rytmem přírody. Vnímám její moudrost a rozumím jejímu jazyku. Příběhy, které vypráví, přináším lidem do života a pomáhám jim tak k hlubšímu pochopení sebe sama. Díky květinám, bylinám a stromům z lesů, luk i zahrad předávám radost a krásu.

HYPNOSIA

Radka Blažková

Jsme Radka a Jarda a jsme partnery v životě. V říjnu 2021 jsme společně založili značku Hypnosia a začali vyrábět sójové svíčky...